Narutowicza 1, Kraśnik
Krasińskiego 11, Kraśnik
Urzędowska 435, Kraśnik

Oferta

Utylizacja sprzętu biurowego Lublin

Archiwizacja

Archiwizacja jeszcze nigdy nie była tak prosta! Uporządkowane i odpowiednio zabezpieczone archiwum to przede wszystkim spokój ducha i pewność, że dostęp do informacji posiadają tylko upoważnieni pracownicy, że mogą odnaleźć poszukiwane dokumenty w krótkim czasie, nie tracąc go na przeszukiwanie stert niepoukładanych teczek czy segregatorów, a także gwarancja, że w razie wezwania ze strony urzędu lub sądu stosowne dokumenty zostaną odnalezione, i to bez zbędnej zwłoki. Dlatego tak ważna jest znajomość obowiązujących w tym zakresie przepisów. Firma nasza zatrudnia wykwalifikowanych archiwistów, którzy gwarantują właściwe uporządkowanie dokumentacji, zakwalifikowanie akt do odpowiedniej kategorii, przyporządkowanie do określonej grupy rzeczowej i właściwe oznaczenie teczek. Zapewniamy również sporządzenie ewidencji akt w formie tradycyjnej i elektronicznej.

Przechowywanie akt

Podmioty prowadzące działalność gospodarczą muszą pamiętać o obowiązku przechowywania dokumentacji firmowej, w zależności od danych zawartych w tej dokumentacji okresy przechowywania wynoszą od 5 do 50 lat. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu firma nasza oferuje usługę, przechowywanie akt. Posiadamy profesjonalnie przygotowane pomieszczenia z regałami zapewniającymi odpowiednie warunki do przechowywania dokumentacji oraz wykwalifikowany i doświadczony personel zajmujący się usługą archiwizacji. Od momentu przyjęcia dokumentacji od klienta, aż do momentu upływu okresu przechowywania ponosimy odpowiedzialność za dokumentację.

Niszczenie transport dokumentów Lublin
Archiwizacja przechowywanie akt Lublin

Niszczenie dokumentów

Usługa profesjonalnego niszczenia dokumentów jest odpowiedzią na potrzebę ochrony naszej prywatności. Kiedy upływa czas przydatności danych zawartych w dokumentach przechowywanie takich dokumentów mija się z celem i przechodzi pora na ich utylizację. Wyrzucenie ich jest niedopuszczalne, głównie z uwagi na to, że zawierają one wiele informacji poufnych, do których osoby niepowołane nie powinny mieć dostępu. Kierując się wspólnym dobrem dbamy o ten moment, w którym dokumentacja staje się uciążliwa i wychodzimy naprzeciw potrzebie jej prawidłowego zniszczenia.

Utylizacja sprzętu biurowego

Oferowana przez nas utylizacja sprzętu biurowego to szybkie i proste rozwiązanie umożliwiające pozbycie się starego sprzętu elektronicznego przy jednoczesnym zachowaniu norm prawnych i standardów ochrony środowiska. Doświadczenie i zaplecze techniczne pozwalają na przejęcie wszelkich obowiązków związanych z utylizacją zbędnego sprzętu.

Główne korzyści:
- Zapewniamy szybkie, terminowe realizacje zleceń
- Gwarantujemy bezpieczeństwo, zachowanie wszelkich norm prawnych i standardów ekologicznych
- Zapewniamy atrakcyjne warunki cenowe

Utylizacja sprzętu biurowego Lublin

Działamy od 2000 roku na obszarze całej Polski pod własną marką ACHIV Best.

Siedziba firmy
ul. Lubelska 13
21-132 Kamionka
Godziny otwarcia

Pn. - Pt.: 07:00 - 15:00
Sob. - Nd.: nieczynne

Telefony
501 548 406, 606 916 036
81 852 74 58, 81745 04 94

Posiadamy własne pojazdy o różnej ładowności, krótkie terminy realizacji zleceń, wysokie ubezpieczenie OC, doświadczony zespół.

Nawigacja
ARCHIV Best
  • Archiwizacja

  • Przechowywanie akt

  • Transport dokumentów

  • Niszczenie dokumentów

  • Utylizacja sprzętu biurowego

  • Oferty "szyte na miarę"


Utylizacja sprzętu biurowego Lublin Niszczenie transport dokumentów Lublin Archiwizacja przechowywanie akt Lublin Utylizacja sprzętu biurowego Lublin Niszczenie transport dokumentów Lublin Archiwizacja przechowywanie akt Lublin