Narutowicza 1, Kraśnik
Krasińskiego 11, Kraśnik
Urzędowska 435, Kraśnik

Nasi Klienci

Utylizacja sprzętu biurowego Lublin

W naszej prawie 25 - cio letniej historii zdobyliśmy zaufanie ogromnej ilości klientów, korzystających z naszych usług w sposób cykliczny. Mamy przyjemność zaliczyć do tej grupy szereg firm o zasięgu wykraczającym poza granice województwa lubelskiego i podkarpackiego, od których rozpoczynaliśmy swoją działalność.

Wśród naszych klientów znajdują się zarówno niewielkie firmy prywatne jak też duże podmioty gospodarcze o zasobach liczonych w kilometrach akt. Znaczna część z nich to instytucje będące pod nadzorem Archiwum Państwowego, prace prowadzone w ich archiwach wymagają szczególnej wiedzy, doświadczenia i gotowości do współpracy z jednostką nadzorującą w zakresie realizacji zaleceń.

Posiadamy listy referencyjne, które mogą zostać udostępnione na określonym etapie negocjacji, przy zachowaniu wszelkich zasad poufności, w naszej siedzibie.

Działamy od 2000 roku na obszarze całej Polski pod własną marką ACHIV Best.

Siedziba firmy
ul. Lubelska 13
21-132 Kamionka
Godziny otwarcia

Pn. - Pt.: 07:00 - 15:00
Sob. - Nd.: nieczynne

Telefony
501 548 406, 606 916 036
81 852 74 58, 81745 04 94

Posiadamy własne pojazdy o różnej ładowności, krótkie terminy realizacji zleceń, wysokie ubezpieczenie OC, doświadczony zespół.

Nawigacja
ARCHIV Best
  • Archiwizacja

  • Przechowywanie akt

  • Transport dokumentów

  • Niszczenie dokumentów

  • Utylizacja sprzętu biurowego

  • Oferty "szyte na miarę"


Utylizacja sprzętu biurowego Lublin Niszczenie transport dokumentów Lublin Archiwizacja przechowywanie akt Lublin Utylizacja sprzętu biurowego Lublin Niszczenie transport dokumentów Lublin Archiwizacja przechowywanie akt Lublin