Narutowicza 1, Kraśnik
Krasińskiego 11, Kraśnik
Urzędowska 435, Kraśnik

O nas

pomagamy
od 2000r.

Nasze atuty:

Nasze główne atuty to posiadanie własnych pojazdów o różnej ładowności, do odbiorów dokumentów stosujemy własne pojemniki metalowe lub elastyczne (w zależności od warunków technicznych odbioru), plombowane na czas transport dokumentów unikatową plombą numeryczną, krótkie terminy realizacji zleceń, wysokie ubezpieczenie OC, doświadczony i zmotywowany do pracy zespół, każdy nasz Klient jest traktowany indywidualnie, dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować usługę w formie „szytej na miarę”, najbardziej odpowiedniej dla specyfiki i potrzeb danego Klienta.

Dlaczego my?

Zaufaj ARCHIV Best i skoncentruj się na rozwoju swojej firmy, mając pewność, że zarządzanie dokumentacją jest w rękach profesjonalistów. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i znaleźć idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Pakiet usług pozwala na kompleksowe zarządzanie dokumentami w siedzibie bądź poza siedzibą klienta, a także bezpieczną utylizację zużytych bądź niepotrzebnych sprzętów biurowych zgodnie z obowiązującym stanem prawnym. Od czasu rozpoczęcia działalności pracujemy nad doskonaleniem proponowanych usług tak, by były one maksymalnie dopasowane do indywidualnych potrzeb, a jednocześnie odznaczały się najwyższym poziomem profesjonalizmu.

Utylizacja sprzętu biurowego Lublin
Niszczenie transport dokumentów Lublin

Działamy od 2000 roku na obszarze całej Polski pod własną marką ACHIV Best.

Siedziba firmy
ul. Lubelska 13
21-132 Kamionka
Godziny otwarcia

Pn. - Pt.: 07:00 - 15:00
Sob. - Nd.: nieczynne

Telefony
501 548 406, 606 916 036
81 852 74 58, 81745 04 94

Posiadamy własne pojazdy o różnej ładowności, krótkie terminy realizacji zleceń, wysokie ubezpieczenie OC, doświadczony zespół.

Nawigacja
ARCHIV Best
  • Archiwizacja

  • Przechowywanie akt

  • Transport dokumentów

  • Niszczenie dokumentów

  • Utylizacja sprzętu biurowego

  • Oferty "szyte na miarę"


Niszczenie transport dokumentów Lublin Archiwizacja przechowywanie akt Lublin Utylizacja sprzętu biurowego Lublin Niszczenie transport dokumentów Lublin Archiwizacja przechowywanie akt Lublin Utylizacja sprzętu biurowego Lublin